Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze gesitueerde in Porto Seguro Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos Porto Seguro is gelegen binnen 5 minuten lopen van Praca Sao Braz en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Dit vakantiehuis ligt ook binnen 4 km afstand van het Museum van Porto Seguro en niet ver van het Ecopark Arraial d'Ajuda.
De gesitueerde in Porto Seguro Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos biedt uitzicht op de tuin aan. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.
Deze accommodatie heeft een eetgedeelte met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Canto d'Alvorada, waar gerechten uit de Zuid-Amerikaanse keuken worden geserveerd, ligt op 5 minuten loopafstand. De luchthaven Porto Seguro bevindt zich op 20 minuten rijden van deze villa.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praca Sao Braz241 km
- Capela de Nossa Senhora da Ajuda1273 km
- Largo da Ajuda1297 km
- Praia Aracaipe614 km
- Eco Parque1488 km
- Fisherman's Beach1036 km
- Igreja Nossa Senhora d'Ajuda1299 km
- Praia do Pitanga616 km
- Broadway Street1444 km
- Luchthavens
- Luchthaven Porto Seguro8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos van de luchthaven Porto Seguro?
De luchthaven Porto Seguro en Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Is er Wi-Fi in Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos?
Ja, Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos heeft WiFi in de hele accommodatie. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos kunnen eten in Canto d'Alvorada restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos?
Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos beschikt over een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. - ❓
Wie zijn de meest regelmatige gasten in dit vakantiehuis?
Hoewel dit vakantiehuis vooral geliefd is bij zakengasten, zijn alle gasten welkom. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar deze villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in deze villa verblijven. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos?
Gasten van Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos?
Gasten die in Casa Novissima - Perto Da Praia - Ate 6 Adultos verblijven, kunnen gemakkelijk Praca Sao Braz en het Museum van Porto Seguro bereiken, die respectievelijk binnen 5 minuten lopen van de accommodatie en op 4 km afstand liggen.